Jestem tłumaczką przysięgłą języka angielskiego wpisaną na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości pod numerem TP/139/13, oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Image

Językiem angielskim posługuję się już ponad 20 lat. Najpierw mieszkając za granicą, następnie pracując przez kilkanaście lat dla zagranicznych korporacji, w tym dziesięć lat dla amerykańskiej spółki telekomunikacyjnej, a obecnie od ponad 6 lat pracując wyłącznie jako tłumaczka języka angielskiego. Specjalizuję się w prawie, finansach, ekonomii, telekomunikacji i logistyce, oraz w wybranych dziedzinach technicznych.

Tłumaczę pisemnie i ustne dla największych biur tłumaczeń w Warszawie, bezpośrednio klientów korporacyjnych, jak i osób prywatnych. W przypadku tłumaczeń ustnych i przysięgłych działam na terenie całej Warszawy, tłumaczenia pisemne zwykłe wykonuję zdalnie. Korzystam z nowoczesnego oprogramowania wspomagającego tłumaczenie (tzw. CAT), które usprawnia proces tłumaczenia i pozwala zachować jednolitą terminologię. Współpracuję z innymi tłumaczami j. angielskiego i native speakerami, tak aby jak najlepiej sprostać wysokim wymaganiom i potrzebom moich klientów.

Praca dla międzynarodowych firm, oprócz specjalistycznej wiedzy, nauczyła mnie jak ważna jest terminowość, rzetelność, profesjonalizm i fachowa obsługa klienta. Te umiejętności, oprócz najwyższych kwalifikacji językowych, pozwalają mi świadczyć usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

Mieszkam i pracuję w  warszawskiej dzielnicy Bemowo, ale w przypadku tłumaczeń przysięgłych oferuję możliwość spotkania i przekazania dokumentów w jeszcze dwóch innych lokalizacjach: w Śródmieściu i Mokotowie. Adresy i szczegóły jak trafić podane są w zakładce kontakt. W przypadku tłumaczeń ustnych działam na terenie całej Warszawy.

Gwarantuję Państwu najwyższą jakość tłumaczeń, niezawodną terminowość, poufność przekazanych informacji i profesjonalną obsługę. Zapraszam do zapoznania się z szczegółami mojej oferty i do kontaktu.